Jak i kiedy można wziąć telefon na firmę Podpowiadamy, co wybrać

Jak i kiedy można wziąć telefon na firmę? Podpowiadamy, co wybrać

Bez względu na to, w jakiej branży działa dane przedsiębiorstwo, warto zadbać o możliwość stałego kontaktu z klientami. Abonament komórkowy dla firm wraz z właściwie dobranym urządzeniem jest wręcz obowiązkowy dla większości przedsiębiorstw – warto zastanowić się na tym, jaką ofertę wybrać.

Jak wziąć telefon na firmę?

Sam zakup telefonu na firmę zazwyczaj nie stanowi większego problemu – przeważnie wystarczy wybrać odpowiednie urządzenie i zapłacić fakturę. Warto przy tym zaznaczyć, że zasady księgowania mogą być nieco inne w zależności od wartości urządzenia. Do progu 3500 zł zakup jest rozliczany jednorazowo, z kolei powyżej tej kwoty należy poddać go odpisom amortyzacyjnym i potraktować jako środek trwały, a także korzystać z niego w celach firmowych co najmniej przez rok. Należy również mieć na uwadze, że telefon powinien być realnie używany do realizacji zadań związanych z działaniem przedsiębiorstwa – najczęściej będzie to po prostu kontakt z klientami czy pracownikami.

Jakie urządzenie kupić?

Rynek smartfonów jest bogaty w bardzo różnorodne propozycje, które spełnią wymagania użytkowników zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. O czym pamiętać przy zakupie urządzenia do firmy? Kluczową kwestią jest wydajność i pojemność baterii – odpowiednie podzespoły pozwolą zachować dostępność w każdych warunkach, a także efektywnie pracować w trasie. W zależności od charakterystyki danego biznesu niezbędne mogą być dodatkowe funkcje czy cechy budowy urządzenia. Przykładem są sprzęty dla osób z branży budowlanej, które często charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją. Jednak w większości sytuacji najlepszym wyborem będzie jeden z flagowych modeli znanych producentów – taki wybór zapewni sprawne i bezproblemowe działanie.

Nie tylko telefon – postaw na odpowiedni abonament komórkowy dla firm

Aby móc utrzymać kontakt z klientami oraz współpracownikami, a także we właściwy sposób rozliczać firmowe wydatki, warto zadbać o odpowiedni abonament komórkowy dla firm. Najważniejszymi elementami ofert dla przedsiębiorstw będą nielimitowane rozmowy i SMS-y, a także spore pakiety danych, które pozwolą na nieprzerwaną pracę w różnych sytuacjach. Warto zaznaczyć, że telefonia komórkowa dla firm nie zawsze wymaga rejestrowania nowego numeru. Jeśli chcemy dalej korzystać z numeru, pod którym od lat mogą skontaktować się z nami partnerzy biznesowi, klienci czy pracownicy, można przenieść go do nowego operatora – taką opcję oferuje między innymi sieć INEA.

INEA z elastyczną ofertą: telefonia komórkowa dla firm oraz urządzenie na własność lub w dzierżawie

Telefonia komórkowa dla firm w ramach oferty INEA może ponadto łączyć się z możliwością łatwego skorzystania z odpowiednio dobranego urządzenia. Klienci biznesowi poznańskiego dostawcy mogą postawić zarówno na bezpośredni zakup, jak i dzierżawę sprzętu. Dostęp do takich rozwiązań pozwala zachować sporą elastyczność, a także dostosować warunki oferty pod kątem potrzeb własnego przedsiębiorstwa.

 

Jeśli więc szukamy odpowiedniej telefonii komórkowej dla firmy i abonamentu – warto postawić na INEA, dzięki której każdy przedsiębiorca znajdzie ofertę szytą na miarę.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij