Oczyszczacz powietrza z aplikacją na telefon - top 3 najlepsze modele

Oczyszczacz powietrza z aplikacją na telefon – top 3 najlepsze modele

Korzystanie z aplikacji mobilnych, by zarządzać sprzętami domowymi, nie jest już niczym nowym. Możesz włączać pralkę, wyciszać zmywarkę, łączyć się z telewizorem. Dlaczego by nie sterować oczyszczaczem powietrza? A to dopiero początek możliwości, jakie da ci aplikacja kompatybilna z takim sprzętem. Wiele aplikacji pozwoli ci sprawdzić stan oczyszczenia powietrza, a także – wyświetli komunikat o konieczności wymiany filtrów. To duża wygoda, z której trudno rezygnować. Poznaj najlepsze oczyszczacze powietrza z aplikacją na telefon!

Jak wybrać oczyszczacz powietrza?

Szukasz nowego oczyszczacza powietrza? Oprócz kompatybilności z aplikacją na telefon, jest szereg parametrów, które warto dokładnie rozważyć przed zakupem. Zwróć uwagę zwłaszcza na:

 • zasięg pracy;
 • system filtrów;
 • rodzaje czujników;
 • współczynnik CAD;
 • głośność pracy;
 • tryby działania;
 • energooszczędność’
 • koszty eksploatacji;
 • dodatkowe funkcje;
 • łatwe sterowanie;
 • design urządzenia.

Zwróć uwagę zwłaszcza na to, jak oczyszczacz prezentuje się we wnętrzu – w końcu to urządzenie, które cały czas jest pod ręką. Dobrze, by odpowiednio komponowało się ze stylistką pomieszczenia.

Oczyszczacz powietrza z aplikacją na telefon – jakie są możliwości?

Działanie poszczególnych aplikacji i spektrum możliwości zależy od konkretnego modelu. Jest to jednak znacznie wygodniejszy sposób sterowania oczyszczaczem, a także – dokładnego zbierania i analizowania danych. W końcu – to dobre rozwiązanie dla zapominalskich, którzy potrzebują przypomnień o konserwacji sprzętu.

Jakie oczyszczacze z aplikacją wybrać?

Dużo oczyszczaczy powietrza z aplikacja mobilną znajdziesz w ofercie marki Philips. Masz do wyboru wiele modeli w różnych przedziałach cenowych. Dobrze zarezerwować na to kwotę między 1000 a 2000 zł. Które konkretnie modele będą świetnym zakupem?

 • PHILIPS AC2958/53 – zbiera entuzjastyczne recenzje użytkowników i ma zasięg pracy do 45 metrów kwadratowych. Wyposażony w czujniki gazu i jakości powietrza, a do tego – precyzyjnie usuwa 99,97% zanieczyszczeń. Smog, bakterie, kurz, wirusy, sierść nie są mu straszne. Warto zwrócić uwagę na energooszczędność tego modelu oraz tryb nocny – możesz oczyszczać powietrze także wtedy, gdy kładziesz się spać!
 • PHILIPS Seria 1000 AC1214/10 – kolejna świetnie oceniana propozycja. Tym razem zasięg pracy oczyszczacza wynosi 32 metry kwadratowe. Sprzęt wyposażony jest w czujnik jakości powietrza. Ma trzy tryby pracy: automatyczny, nocny, antyalergenowy. Spodoba ci się dokładne usuwanie zanieczyszczeń – w tym smogu, wirusów, bakterii, sierści, roztoczy, pyłków. To wszystko zasługa trzystopniowego procesu filtracji!
 • PHILIPS Seria 4500i AC4558/50a – urządzenie o zasięgu do 48 metrów kwadratowych, wyposażone w czujniki brzydkich zapachów, gazu, jakości powietrza. Dokładnie usuwa do 99,97% zanieczyszczeń, takich jak smog, alergeny, bakterie, wirusy, kurz i sierść. Zwróć uwagę zwłaszcza na filtr NanoProtect HEPA, który wyłapuje najdrobniejsze cząsteczki! Oczyszczacz ma trzy tryby pracy, w tym nocny.

Oczyszczacze powietrza w sklepie MediaMarkt to pojemna kategoria – wśród wielu modeli znajdziesz sterowane za pomocą aplikacji. To duża wygoda, w którą warto zainwestować. Oczyszczacz to w końcu sprzęt kupowany w dłuższej perspektywie czasu!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij